Paket  Açıklaması ( Önemli Okumadan Sipariş Geçmeyiniz )

- Başlama Süresi: 5 Dakika
- Aktarım Hızı: Anlık [ Ortalama ]
- Örnek Bağlantı: https://www.tiktok.com/@tiktok
- İzleyiciler ilk 5 dakika içinde yavaşça eklenecek
- Önce canlı yayını açmalısınız.
- Canlı yayında kalma süreleri 30,60,90,120 dakika (240Dk) Seceneği mevcuttur. Daha fazlası için Fıyat alın.
- Canlı yayında düşme/Yükselme olabilir
- Hesabınız gizli olmamalı.

Tiktok Canlı Yayın Görüntüleme Satın Alın
Tiktok Canlı Yayın Katkıda Bulunan Satın Alın
Tiktok Canlı Yayın Görüntüleme Satın Alın Hile
Tiktok Canlı Yayın Görüntüleyici Yükseltme Paketi;

TikTok 100 Canlı Yayın Görüntüleme (30 Dk)
TikTok 100 Canlı Yayın Görüntüleme (60 Dk)
TikTok 100 Canlı Yayın Görüntüleme (90 Dk)
TikTok 100 Canlı Yayın Görüntüleme (120 Dk)
TikTok 250 Canlı Yayın Görüntüleme (30 dakika) ) )
TikTok 250 Canlı yayın görüntüsü (60 dakika)
TikTok 250 Canlı yayın görüntüsü (90 dakika)
TikTok 250 Canlı yayın görüntüsü (120 dakika)

 

TikTok'ta canlı yayın nasıl açılır? Tiktok

uygulamasında, canlı oynatma programını açmak için 1000 takipçiye sahip olmalısınız. Doğrudan açmak isteyen ve 1000 izci elde etmek isteyen kullanıcılar için, Tiktok Canlı Yayın'ı satın alarak canlı yayınları etkinleştirebilirsiniz. Durduğun şeye git. Tiktok, doğrudan çizgiyi açmak için tam zamanı. TIKTOK Aboneleri Satın Al

• Kullanıcı Adı Yeterli şifre istemiyoruz.
• İzleyiciler.
• Eşsiz difüzyon için geçerlidir.
• Yayın başlatmadan önce, Whatsapp de WhatsApp'ı bize bildirin.

Yayın Canlı Nasıl Çalışır?

• Bir paket satın alırken bize kullanıcı adınızı göndermeniz yeterlidir. Örneğin: https://www.tiktok.com/@tiktok
• Kullanıcı adınızı girin ve sistemi işleme koymaya başlayın.

Koşullarımız;

• Hesabınızın güvenliğini etkinleştirmeli ve devre dışı bırakmalısınız.

Diğer Notlar;

• Asla şifre istemiyoruz.
• Bu hizmetin bir parçası olarak, hesabınız fotoğraf beğenemeyecek veya istediğiniz hesaplar dışındaki hesapları takip edemeyecek.
tamamen güvenilir ve temiz bir sistemdir.
• Canlı TV Hizmeti sitenize asla zarar vermez,
'nin Canlı TV Hizmeti hesabınızı kapatmanız tamamen mümkündür.

Tiktok'da Canlı TV Görüntüleme Satın Al Tiktok uygulaması son zamanlarda genç nesil ve orta yaşlı kesimden büyük beğeni topladı. Ardından, ilginç ve eğlenceli içerik karşınıza çıkacaktır. Sosyal medyanın günlük kullanımındaki olumlu artış, insanların beğeni veya takipçi sayısı için ne kadar önemli olduğu üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Tiktok'ta bir canlı yayından sonra, insanlar genellikle yayın izleyicilerinin sayısıyla ilgilenir. Beğeni sayısı arttıkça, canlı hesaplar da artar. Aslında insanlar bu konuda endişelenmekte kesinlikle haklılar. Çünkü bir canlı yayını ne kadar çok kişi izlerse, canlı yayın o kadar popüler ve ilgi çekici hale gelecektir. Canlı yayınlarınız ilgi gördükçe beğenileriniz, popülerliğiniz ve hesap kaliteniz de artıyor. Beğeniler ve görüntülemeler hem hesabınızın popülerliği için önemlidir hem de gönderilerinizin daha çok beğenilmesine ve paylaşılmasına yardımcı olur. Sitemizden alacağınız tiktok canlı yayın ile hesabınızı ön planda tutar ve canlı yayın izlenme sayısını artırmanıza yardımcı olur. Tam ve etkin aktif aboneler tarafından sevilecek olmanız, hesabınızın her geçen gün kattığı değerde büyük rol oynuyor.

Canlı Yayın İzlenmesi Ne için satın alınır?

Günümüzde insanlar her gün, hatta günün 2 saati birçok farklı amaç için canlı yayınlar açmakta, ancak yayınlarının veya hesaplarının geniş bir kitleye ulaşmasını istemekte, izlenme oranlarının yüksek olması gerekmektedir. Bu, özellikle yeni kayıt yaptıranlar için zor bir süreçtir. Takipçi, beğeni ve izlenme oranlarını artırmak tamamen zamana bağlı bir süreçtir. Ama kendini duyurmak için bu kadar beklemene gerek yok. Artık her şey kolay. Sosyaldostum sayfasından canlı yayın izleme satın alabilirsiniz. Canlı yayın izleme satın almak, hesabınız ve tek tıklamayla yayın yapmanız anlamına gelir. Belki binlerce, belki milyonlarca insan popüler hesabınızı görür ve hesabınızın itibarı her geçen gün artar. Son olarak, hesabınızı canlı yayın sıralamasının en üstünde bile görebilirsiniz.

Tiktok canlı yayın izlenme satın alırken kimler izliyor?

Tiktok canlı yayın izlemesi satın alındığında, bot aboneleri şovlarımızın izleyici sayısını temsil ediyor. Ama bunun seni şüpheye düşürmesine izin verme. İzleyiciler hakkında izleyici yok, yüksek izleme oranları doğrudan yayındaki üst komutta hareket ediyor. İlk beş dakikada yayına bağlı izleyiciler. İlk defa, ilk defa doğrudan yayın yapmak, halkın artışının başlangıçta soru oluşturmak için sorulara yol açabileceği için açılmıştır. Bu nedenle, izleyiciler yavaşça görüntülemek için daha fazla avantaja sahiptir. Yayınlanma zamanı, canlı yayınlarla halkın bırakma fırsatına sahiptir.

Tiktok Live View satın al
Tiktok Live View satın alıp defalarca yapmak, hesabınızı kısa sürede zirveye çıkarmada çok etkili olacaktır. Canlı yayın paketlerinin fiyatları paket içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Paket formlarının içeriği, süre ve kişi sayısı gibi temel detaylara göre belirlenir. Genel olarak paketler 30 dakika ve 60 dakika (yani 1 saat) için tasarlanmıştır. Görüntüleme sayısı paketten pakete değişir. Fiyatlar ayrıca bu ayrıntıları doğrudan etkiler. 100 görünüm veya 250 görüntüleme gibi daha gerçek gerçek insanlar. Ancak, etkili sonuçlar elde etmek için 1500 görüş veya 200.000 izleme paketini sevmelisiniz.